Kosmetika

Profesionální péče o vaši pleť

Provádím kompletní ošetření pleti s profesionální francouzskou kosmetikou  Ella Baché v kombinaci s ultrazvukovou špachtlí a bipolární radiofrekvencí. Ošetření pro všechny typy pleti s viditelnými výsledky a účinnou domácí péčí pro klienty.

Ella Baché

Kosmetika Ella Baché se může chlubit více než 80ti lety výzkumu. Byla založena v roce 1936 v Paříži velkou vizionářkou – farmaceutkou Ellou Baché. První francouzská profesionální kosmetika, která má za sebou mnohé prvenství: první krém s AHA kyselinami, první depilační pásky, nejlepší diagnostiku pleti na světě i založení oboru kosmetické výživy pleti NUTRIDERMOLOGIE®.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované s rychlostí 25 000 pulsů za vteřinu. Ty odvádějí nečistoty na povrch pokožky a pryč z ní a zároveň umožňují kosmetickým sérum propracovat se k hlubším vrstvám pokožky. Ultrazvuková špachtle je velmi šetrná, takže je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější.

Bipolární radiofrekvence

Je to metoda hloubkového radioliftingu, který spočívá v ošetření kůže a podkoží. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen. Dochází tak ke tvorbě nových vláken již 4 týdny po ošetření. Mnohonásobí také účinnost aktivních látek použitých při ošetření všech typů pleti. Pleť je krásně vyživená, jemná a vypnutá.